Op 8 november presenteer ik mijn debuutbundel Wij zijn uitgeweken bij boekhandel De Vries Van Stockum in de Passage in Den Haag. Schrijver en zielsverwant Femke Brockhus zal speechen en ik zal het eerste exemplaar uitreiken, gevolgd door een borrel en de mogelijkheid de bundel te laten signeren. Iedereen is van harte welkom vanaf 18.00 uur. Aanmelden kan via publiciteit@querido.nl.
Boekhandel De Vries Van Stockum · Boekpresentatie Wij zijn uitgeweken
Gerelateerde posts:
Bibliotheek Rivierenland · In gesprek met Ilja Leonard Pfeijffer
Op vrijdagmiddag 17 april 2026 is schrijver Ilja Leonard Pfeijffer te gast in de bibliotheek in Tiel. Hij vertelt daar over zijn nieuwste boek, Absolute democratie, waarin hij bespreekt wat hij ziet gebeuren in de wereldpolitiek. Ik ga met hem in gesprek.
deBuren, rekto:verso en Hard//hoofd · Hooray for the Essay
Bestaat er een universele waarheid of heeft iedereen een eigen waarheid? Met die vraag ging ik aan de slag voor de essaywedstrijd Hooray for the Essay, een samenwerking tussen deBuren, rekto:verso en Hard//hoofd. Mijn essay, over de ruimte die ontstaat wanneer de waarheid niet langer van belang is, werd uit bijna honderd inzendingen gekozen als een van de drie genomineerde.
Rijnbrink · MarketingKracht · Dagvoorzitter
MarketingKracht is het netwerkprogramma voor marketing- en communicatieprofessionals bij bibliotheken in Gelderland en Overijssel. Op donderdag 10 november 2025 komen zij opnieuw bij elkaar. Tijdens deze dag staan twee actuele thema’s centraal: samenwerken met programmamakers en kunstmatige intelligentie. Ik fungeer tijdens deze bijeenkomst als dagvoorzitter.