De recensie, de review, de beoordeling, de bespreking: die lees je omdat je méér wilt weten. Waarom is iets lekker? Waarom is een boek mooi? Hoe komt het dat je na die ene film met een betraand gezicht de bioscoopzaal verlaat en bij een andere rolprent al na tien minuten kribbig wegloopt? Dat goed verwoord zien is een genot. Wil je dat plezier zelf onder de knie krijgen? Dat kan op donderdagavonden van 19 maart tot en met 23 april bij De Schrijfschool. Meer informatie vind je hier.

Gerelateerde posts:

Universiteit Leiden · Student Wellbeing Weeks · Online cursus Korte verhalen schrijven
Ook voor studenten is het een uitdagende periode om mentaal en fysiek gezond te blijven. Daarom organiseert de Universiteit Leiden van 18 januari tot 14 februari de Student Wellbeing Weeks. Tijdens deze weken verzorg ik een online cursus Korte verhalen schrijven, waarin we de kracht van het korte verhaal onderzoeken en de verschillende aspecten onder de loep nemen die bij het korte verhaal komen kijken.

Leids Academisch Kunstcentrum (LAK) · Online wintercursus Korte verhalen schrijven
Ernest Hemingway schreef ooit het kortste verhaal uit de geschiedenis van de literatuur: For sale: baby shoes, never worn. Hoe kom je tot zo’n kernachtig verhaal, dat de lezer meteen grijpt? En waardoor kun je je laten inspireren als je een kort verhaal op papier wilt krijgen? De cursus Korte verhalen schrijven begint op 11 januari.

Leids Academisch Kunstcentrum (LAK) · Online cursus Creatief schrijven: Inspiratiebronnen
Juist in deze tijd kan het, weet ik uit eigen ervaring, heerlijk zijn in een schrijfproject te duiken. Zo’n verhaal begint natuurlijk met inspiratie – maar waar haal je die vandaan? Op maandag 16 november begint de online cursus Creatief schrijven: Inspiratiebronnen bij het Leids Academisch Kunstcentrum (LAK).