Aan de oevers van de Schie ontstaat een nieuw deel van de stad. Een plek waar je kunt wonen, werken en ontspannen. Wie de geheimen van Schieoevers wil ontdekken, kan op zaterdag 18 juni 2022 mee op Schieoevers Safari. Bezoekers kunnen zien welke bedrijvigheid nu al in dit gebied plaatsvindt en wat de plannen voor de toekomst zijn. Ik verzorgde de teksten voor deze activiteit, waaronder webteksten, uitnodigingen en persberichten. Bekijk hier de andere projecten die ik in Delft uitvoerde.
Gerelateerde posts:
Frans Hals Museum · Meisje in het blauw
Portret van een meisje in het blauw van Johannes Verspronck is een grote publiekslieveling. Maar wie is zij precies? In het Frans Hals Museum nemen we bezoekers van 12 maart tot en met 11 oktober 2026 mee in de zoektocht naar de identiteit van het meisje. Ik draag bij aan de marketing en communicatie rondom deze presentatie.
Frans Hals Museum · Renovatie
Het Frans Hals Museum is op dit moment gehuisvest in twee historische gebouwen in de binnenstad van Haarlem. Beide gebouwen zijn niet langer toegerust om te dienen als museum. Daarom is een verkenning gestart naar een nieuwe situatie. Ik ben vanuit het Frans Hals Museum betrokken bij de communicatie over dit proces.
Frans Hals Museum · De Jonge Lichting
De komende jaren slaan het Frans Hals Museum, het Amsterdam Museum en Stedelijk Museum Alkmaar de handen ineen met het project De Jonge Lichting: een platform voor jongeren van 16 tot 26 jaar in Noord-Holland die hun stem willen laten horen binnen de museale wereld. Ik draag bij aan de communicatie rondom dit project.