Deze dagen vindt in De Kleine Aarde het In Our Nature Festival plaats: een prachtig duurzaam festival, georganiseerd door The Turn Club. Met fantastische sprekers, onder wie Ruben Jacobs, Pim Ketelaars, Matthijs Bosman, Irene Droogleever Fortuyn en natuurlijk organisator Merlijn Twaalfhoven. Ik verzorgde mede de communicatie voorafgaand aan en tijdens het festival.
Foto: Visit Brabant Gerelateerde posts:
Kunsthal Rotterdam · Helen Levitt · City at Play
In de Kunsthal bewonder je van 30 mei tot en met 4 oktober 2026 een groot overzicht van het werk van Helen Levitt (1913-2009), een van de belangrijkste straatfotografen van de twintigste eeuw. Met ruim 220 foto’s, een film en kleurendia’s brengt City at Play meer dan vijftig jaar werk in beeld. Ik draag bij aan de marketing en communicatie rondom deze presentatie.
Kunsthal Rotterdam · Signac · Symphony of Colours
Dit najaar zie je in de Kunsthal een indrukwekkend overzicht van het oeuvre van Paul Signac, de meester van het neo-impressionisme. De tentoonstelling laat je uitgebreid kennismaken met Signacs werk, in een omvang die zelden in Nederland te zien is. Ik draag bij aan de marketing en communicatie rondom deze tentoonstelling.
Kunsthal Rotterdam · Marketing en communicatie
De komende maanden ga ik aan de slag voor de Kunsthal in Rotterdam. Hier zal ik me bezighouden met de marketing en communicatie rondom de verschillende tentoonstellingen die op de planning staan, waaronder Signac. Symphony of Colours. De Kunsthal is een unieke instelling binnen het Nederlandse kunstlandschap; ik ben dan ook enorm verheugd dat ik onderdeel mag gaan uitmaken van dit team.